angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

   Konstruktsioonide analüüs ja arvutus

Kuju loomine

Selleks, et kvaliteetselt projekteerida PVC kattega vant- konstruktsiooni on vajalik projekteerida konstruktsiooni kuju arvestades nii kõiki mõjutavaid koormusi kui ka kuju kõverust kahes tasapinnas. Selleks, et suurendada tekstiilarhitektuuri konstruktsiooni vastupidavust erinevatele koormustele, tasakaalustatakse pingutamise jõud kahes tasapinnas. Sobiva kuju projekteerimiseks kasutatakse erinevaid algoritme, alates geomeetrilistest algoritmidest ja lõpetades sellise tehnoloogiaga, mille puhul pingutamise koormusi vähendatakse või suurendatatakse igas tasapinnas. Probleemide lahendusmeetodi valimisel on olemas palju poolt-ja vastuargumente. Kuid koormuste tasakaalustamise meetod on praktikas kõige populaarsem.

 

Koormuste arvutus

Selleks, et määrata kuju muutmise tagajärgi ja tekstiilmaterjalist konstruktsioonide ning täispuhutavate konstruktsioonidekäitumist maksimaalsete koormuste mõjul, on vajalik teostada konstruktsiooni staatilise struktuurianalüüsi. Tekstiilmaterjalist konstruktsioonide elastsuse tõttu on vajalik lubatud koormuste arvutuse jaoks teha lineaarse geomeetrilise analüüsi, mille teostamist võimaldab selleks ettenähtud inseneritarkvara. On teada, et uuringute andmebaaside maht on väga suur, ja see on peamine nõue inseneritarkvarale. Selleks, et saada ja optimaalselt kasutada vajalikku informatsiooni, mis tuleneb läbi viidud uurimustest, peab olema võimalus kergelt ning kiiresti teostada selliste graafikaillustratsioonide kontrollimist ja juhtimist, kus on edastatud elastsed deformatsioonid ja kõik konstruktsioonile rakenduvad koormused.

Lõigete genereerimine

Lõigete genereerimine on valitud kuju pinnalaotuse loomisprotsess. See protsess on kontseptuaalselt võrreldav maakaartide loomisega. Selleks, et tekstiilmaterjalist konstruktsiooni projekteeritav kuju ei erineks praktikas realiseeritud kujust, lõigete loomisel peab tingimata arvestama elastset deformatsiooni edaspidise ekspluatatsiooni käigus. Kõige effektiivsema lõike variandi valimisele aitab kaasa konsruktsioonide mitmesuguste deformatsioonide kompleksne monitooring(ennetussüsteem).

 

3D Projektide visualisatsioon.

Tekstiilist konstruktsioonide kuju loomine visualisatsiooni vahendusel (eriprogramm genereerib ekraanile tulemuse ehk visualisatsiooni)muutub üha populaarsemaks ja levinumaks. See protsess on ettenähtud enamasti selleks, et näidata kliendile konstruktsiooni erinevaid realistlikke kujusid. Sel juhul tellijal on palju kergem teha õige valik. Sellega visualisatsiooni protsess on väga tähtis konstruktsiooni disaini valiku etapis ja samas võimaldab luua sellise kuju, mis vastaks esteetilistele nõuetele.

 

Cadisi-Demo laadida (1.5mb) . Easy-Demo laadida (24mb).

Kui tekivad tarkvara, tarkvara soetamist ning kasutamist puudutavad küsimused, siis pöörduge meie poole või otseselt toote tootja poole(vaata:Technet GMBH).