angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

  Telgid ja paviljonid

Tehniline info Pildid toodetest Standart models, prices

Projekteerimisetapid


Disaini kontseptsioon


Staatikaarvutused


Lõigete genereerimineKuusnurgakujuline paviljonRuudukujuline paviljonAngaari- tüüpi paviljoon

Paviljonide suurused ja põhilised tüübid:

Konstruktsioon

Paviljonide konstruktsiooni moodustavad stabiilsed raamid kvaliteetsest alumiiniumiprofiilist. Kõik teised kinnituselemendid ja ühendussõlmed on valmistatud tsinkiga kaetud mustast metallivaltsist. Tugipostid on kinnitatud maapinna või põranda külge metallankrute abil.

Katuse ja külgede katted.

Külgede ja seinte katted ühendatatakse konstruktsiooniga soonte abil, mis on nimelt selleks paviljoni profiilides ettenähtud. Tent- katte valmistamisel kasutatakse läbipaistvat rasksüttivat valget värvi kangast(standart: DIN4102B1 / M2), mis on kahest küljest akrüülilakiga kaetud.

Telkide seinu ja katust valmistatakse mitmesuguse värvi läbipaistvatest kangastest olenevalt kliendi soovilt. Küljeseinad võivad olla kaetud kõvade plastikust plaatide või profileeritud plaadist paneelidega.

Sisemine lisakiht

Sisemine lisakiht on ettenähtud dekoratiivsuse suurendamiseks ja selleks, et parandada paviljoni soojapidavust ja akustilisi omadusi ning vältida võimalikku kondensaadi teket. Lisaks on võimalik paviljoni konstruktsiooni sisekülje katta PVC lisakihiga, mis moodustab vajalikku õhevahet.

Uksed

Igas paviljonis on kõrvaletõmmatavad kardinad, mis on sisse-ja väljapääsemiseks ettenähtud. Samuti on võimalik paviljoni igasse kohta paigutada alumiiniumist kahe- või ühepoolsed uksed.

Põrand

Põrand on lausaline ja ühtne süsteem, mis koosneb kahekihilisest metallkarkassist. Karkassi peale paigaldatakse puitalused või alused veekindlast vineerist, mis ühendatakse omavahel spetsiaalse profiili abil. Unikaalne karkass võimaldab paigaldada põranda ka ebatasasele pinnale( koormus umbes 500 kg/m2).

Lisainfo:

  • Tööjooniseid ning tootja garantiikohustusi esitatakse ning kooskõlastatakse tellijaga vahetult enne lepingu sõlmimist, samuti tellija soovi korral on ettenähtud eelnev tutvumine kõigi vajalike dokumentidega;
  • Vajalikku informatsiooni kõikide ekspluatatsiooninõuete ja garantiiteeninduse reeglite kohta sisaldab tootjapoolsete garantiikohustuste instruktsioon.