angaarid.com
Kompanii
Tooted
Konstruktsioonide analüüs ja arvutus
Kus-mis
Kontaktandmed

  Tekstiilarhitektuur

Tehniline info Pildid toodetest Prices of textile structures Tellida


Konstruktsiooni arvutus
lumekoormust arvestavalt


Konstruktsiooni arvutus
tuulekoormust arvestavalt


Konstruktsiooni arvutus
maksimaalset lumekoormust arvestavaltTugipostide ja trosside
analüüs ja arvutusKonstruktsiooni arvutus
küljetuult arvestavaltLõigete
genereerimine

Põhilised tekstiilarhitektuuri tüübid

  • Membraankonstruktsioonid;
  • koonusekujulised konstruktsioonid;
  • karkasskonstruktsioonid;
  • kombineeritud konstruktsioonid.

Ņåźńņčėüķą˙ ąšõčņåźņóšą (ōīšģū)

Kandekonstruktsioonid

Kliendi soovi korral kandekonsruktsioonide ja tugipostide tootmisel võib kombineerida erinevaid ehitusmaterjale:

  • teras;
  • raudbetoon;
  • puu.

Iga konstruktsiooni projekteeritakse lume- ja tuule koormuse standarte arvestavalt ja vastavalt regioonis kehtivatele ehitusnormidele ja – nõuetele.

Kate

Membraankonstruktsioonide tootmisel kasutatakse PVC ja PTFE materjale akrüüli, PVDF või teflon-kattega, mille tõttu tentmaterjali tööiga on pikem, ja ehitise esteetiline väljanägemine säilib kauem. Ehitusmaterjali tüüpi, tehnilisi omadusi, tugevuspiirt ja kaalu valitakse pärast konstruktsiooni eelnevate arvutuste tegemist.

Ühendussõlmed, pingutustrossid ja otsatükid

Parimaks materjaliks ühendussõlmede, pingutustrosside ja otsatükide valmistamise jaoks on roostevaba teras, mis on omakorda küllalt kallis. Sel põhjusel tellija võib eelistada teise ehituslahenduse, mille korral kasutatakse pressitud otsatükkidega terasest tsinkitud ühendussõlmi ja pingutustrosse.

Tekstiilarhitektuuri konstruktsioonide valmistamise etapid.

I. Arhitektuurne projekteerimine - Kuju idee võib pakkuda arhitekt või arhitektibüroo. Kuju luuakse pliiatsi ja paberi abil või arvutiprogrammi vahendusel. Selles etapis valmistatakse projekti makett või arvutivisualisatsioon. Kui puudub piisav projekteerimise kogemus tekstiilarhitektuuri valdkonnas, siis peab tingimata tegema koostööd kompetentsete spetsialistidega ja pidama nõu valitud kuju suhtes, sest vastasel juhul on olemas reaalne oht valida sellise projekti idee, mida pole võimalik reaalselt teostada.

II. Konstruktsioonide arvutus - Selles etapis, mis on väga tihedalt seotud eelmise etapiga, kontrollitakse valitud konstruktsiooni kuju (eelprojekti) õigsust. Vajaduse korral kuju korrigeeritakse, samas ka valitakse sobivaid materjale, koostatakse eelarvet ja valmistatakse tehnilise projekti dokumentatsiooni. Selle etapi töid täidavad insenerid või inseneribürood, kellel on palju kogemust tekstiilarhitektuuri konstruktsioonide projekteerimise alal.

III. Tööjooniste valmistamine - Antud etapis valmistatakse tööjoonised, mis on vajalikud konstruktsioonide tootmise jaoks. Tööjooniseid täidab tootja, kes arvestab kasutatavaid tehnoloogiaid ja seadmeid. Samuti võivad tööjoonised valmistada ka inseneribürood, kuid sel juhul nad teevad tihedat koostööd tootjaga ja kooskõlastavad temaga projekti dokumentatsiooni.

IV. Metallkonstruktsioonide tootmine ja tentide valmistamine Antud etapis täidavad töid tootjad, kelle kogemus ja kasutatavad tehnoloogiad tagavad toodetele kõrge kvaliteedi. Tellimuse nõudeid koostatakse eelnevates etappides.

V. Ehituskonstruktsioonide monteerimine on lõpuetapiks. Montaazi teeb ehitusorganisatsioon, kellel on vajalikud teadmised, samas ka taoliste konstruktsioonide monteerimise kogemus.

Küsimustega pöörduge meie poole, ja me vastame Teile võimalikult kiiresti.

PROJEKTEERIMISE ETAPI TULEMUSED

Projekt 1 »
Projekt 2 »
Projekt 3 »
Projekt 4 »
Project 5 »
Project 6 »
Projekt 7 »
Makett 1 »
Makett 2 »
Makett 3 »
Makett 4 »
Makett 5 »
Makett 6 »
Makett 7 »